Základná škola - Alapiskola, Školská 330, Jelenec

Prihlásenie
Novinky Kontakt Rozvrh Fotoalbum O škole Predmety Magyar Tagozat

Zoznam učiteľov

 
 
Mgr. Miroslav Bogr Rozvrh
Riaditeľ
 
 
PaedDr. Tatiana Hornáčková Rozvrh
Zástupkyňa riaditeľa
 
 
Mgr. Judit Maga Rozvrh
Zástupkyňa riaditeľa
 
 
Mgr. Andrea Balkóová Rozvrh
Triedny učiteľ: 5.C
 
 
Mgr. Eva Bieliková Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.B
 
 
Mgr. Eva Búsová Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.C
 
 
Mgr. Lucia Červená Rozvrh
Vychovávateľ
 
 
Mgr. Alexandra Danišová Rozvrh
Pedagogický asistent
Triedny učiteľ: 3.B
 
 
Mgr. Dajana Dömöšová Rozvrh
Triedny učiteľ: 1.C
 
 
PhDr. Zuzana Farkašová Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.A
 
 
Mgr. Ágota Fazekas Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.C
 
 
Bc. Tünde Györgyfiová Rozvrh
Pedagogický asistent
 
 
Mgr. Angelika Hrúziková Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.A
 
 
Mgr. Ľudmila Jakabová Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.B
 
 
Mgr. Martin Jánošov Rozvrh
Triedny učiteľ: 9.A
 
 
Mgr. Daniela Jánošová Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.A
 
 
Mgr. Helena Judinová Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.B
 
 
Mgr. Robert Kanta Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Lenka Kaplánová Rozvrh
Vychovávateľka
 
 
Mgr. Renata Kertészová Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.A
 
 
Mgr. Eva Kóňová Učiteľka
 
 
Mgr. Janette Kopčeková Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.A
 
 
Mgr. Daniela Kostolániová Rozvrh
Triedna učiteľka: 9.B
 
 
Mgr. Petra Kováčová Učiteľ
 
 
Mgr. Zuzana Kráľová Školská psychologička
 
 
Ing. Mária Lydiková Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Jana Martišková Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.B
 
 
Mgr. Andrea Megová Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.A
 
 
PaedDr. Jana Miháliková Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.B
 
 
Mgr. Ružena Mikušová Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.B
 
 
Mgr. Monika Mladá Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.A
 
 
Mgr. Mária Palakyová Rozvrh
Pedagogická asistentka
 
 
Mgr. Monika Pánisová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Soňa Pintérová Rozvrh
Vychovávateľka
 
 
Mgr. Angelika Schimplová Rozvrh
Učiteľka
 
 
PaedDr. Klaudia Szakács Rozvrh
Triedny učiteľ: 8.C
 
 
Mgr. Lea Šmehilová Rozvrh
Triedny učiteľ: 4.B
 
 
Mgr. Andrea Takáčová Rozvrh
Triedny učiteľ: 6.C
 
 
Mgr. Soňa Talárová Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.A
 
 
Mgr. Dániel Vajda Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Anna Vanyová Pedagogická asistentka
 
 
Mgr. Bibiana Vanyová Rozvrh
Pedagogický asistent
 
 
Mgr. Imrich Varga Rozvrh
Triedny učiteľ: 9.C

© aScAgenda 2023.0.1383 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 29.11.2022

Voľné miesta na našej škole